Stacja kontroli pojazdów Olkusz

Car-Carer to stacja kontroli pojazdów w Olkuszu, która oferuje pełen zakres usług związanych z diagnostyką samochodową i przeglądami rejestracyjnymi. Wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie zajmują się rzetelnym badaniem aut do 3,5 tony, wykorzystując do tego nowoczesne wyposażenie z doskonałą linią diagnostyczną UNIMETAL na czele. Zlecając wykonanie kontroli tej firmie, klient uzyskuje gwarancję usługi wykonanej profesjonalnie, dokładnie i terminowo.

Okresowe badania techniczne i przeglądy rejestracyjne

Car-Carer posiada wszystkie upoważnienia, potrzebne do przeprowadzania okresowych badań technicznych i przeglądów rejestracyjnych. Rzetelna diagnostyka samochodowa pozwala na wykrycie części, które mają już niebezpieczny poziom zużycia i mogłyby stwarzać poważne zagrożenie podczas jazdy. Pracownicy stacji kontroli pojazdów bardzo skrupulatnie podchodzą do swoich zadań, ponieważ badania diagnostyczne to ważny wymóg formalny i przyczynia się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach.

W trosce o komfort klientów przeglądy rejestracyjne są wykonywane bardzo sprawnie. Stacja diagnostyczna chętnie poddaje badaniom nie tylko samochody osobowe i dostawcze do 3,5 ton, ale też ciągniki rolnicze, motocykle czy motorowery. Szybka i rzetelna kontrola pojazdu pozwala na sprawne wypełnienie obowiązków nałożonych na kierowcę przez ustawodawcę. Jeśli profesjonalna diagnostyka samochodowa nie wykazała żadnych uchybień, po jej ukończeniu można śmiało wracać na trasę i cieszyć się bezpieczną jazdą.

Szeroki zakres usług diagnostycznych

Rzetelne przeglądy rejestracyjne to tylko części usług z zakresu kontroli pojazdów, jakie pracownicy Car-Carer wykonują na stacji diagnostycznej. Klient zainteresowany nieco bardziej specjalistycznymi badaniami również może spodziewać się wykonania ich w sposób profesjonalny i dokładny. Wskazać można na takie przykłady skrupulatnej diagnostyki samochodowej jak chociażby sprawdzenie geometrii kół. To proces wymagający wiedzy, wielkiej precyzji i nowoczesnego sprzętu – Car-Carer dysponuje każdym z tych ważnych atutów.

Do innych specjalistycznych badań, które da się wykonać na stacji kontroli pojazdów, zaliczyć należy przede wszystkim dokładną analizę spalin silnikowych, pomiar poziomu hałasu zewnętrznego czy kontrolę luzów w elementach układu zawieszenia i kierowniczego. Rzetelna diagnostyka samochodowa pozwala na wykonanie znacznie więcej niż tylko przeglądów rejestracyjnych i uzyskania pewności, że auto działa sprawnie pod każdym możliwym względem.

Kiedy należy wykonać przegląd techniczny auta?

Przestrzeganie obowiązku nałożonego na kierowców przez ustawodawcę wymaga terminowego wykonywania badań technicznych. Przegląd rejestracyjny dotyczy pojazdów, które pierwszy wyjazd na drogę mają jeszcze przed sobą. Nowe auta i motocykle należy następnie zbadać na stacji kontroli po trzech i kolejnych dwóch latach – po tym okresie diagnostyka samochodowa powinna być wykonywana corocznie.

Kierowcy powinni mieć jednak świadomość, że przeglądy rejestracyjne mogą być regulowane odrębnymi przepisami, związanymi na przykład ze specjalnym przeznaczeniem pojazdu. Diagnostyczne badania samochodowe pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg i z tego względu należy zadbać o to, by były wykonywane terminowo. Kierowcy, którzy z jakiegoś powodu ominęli wyznaczoną datę wykonania badania, powinni jak najszybciej udać się na stację kontroli, by je wykonać i uniknąć wysokich mandatów.

Car-Carer – profesjonalna stacja kontroli pojazdów w Olkuszu

Kierowcy, którzy potrzebują szybkiego wykonania przeglądu rejestracyjnego na stacji kontroli pojazdów, mogą śmiało zwrócić się do Car-Carer na terenie Olkusza. Rzetelne badania samochodowe, kadra pracowników z ogromnym doświadczeniem i kwalifikacjami, sprawny kontakt z klientem – to podstawowe atuty tej firmy, której usługom zaufało już wielu zadowolonych klientów. Wykonanie wszelkich działań diagnostycznych jeszcze nigdy nie było tak proste – to doskonały wybór dla odpowiedzialnych kierowców!

Zadzwoń - 798 798 148